O nas

Ośrodek posiada bazę noclegową dla 136 osób zlokalizowaną w 3 budynkach:
  1. Jeden o standardzie odpowiadającym obiektowi trzygwizdkowemu oraz hostelowym(budynek A), który ma 46 miejsc noclegowych - ładne, estetycznie urządzone pokoje 2, 3, 4, 5  osobowe wyposażone w pełen lub nie pełen węzeł sanitarny, łazienkę lub umywalkę.
  2. Drugi (budynek B) mieści 12  dwuosobowych pokoi z łazienkami z prysznicem o standardzie odpowiadającym obiektowi trzygwiazdkowemu. Pokoje zlokalizowane sa na parterze.
  3. Nowy (budynek C) oddany do użytkowania w maju 2018roku, o standardzie odpowiadający obiektowi trzygwiazdkowemu, posiadający 22 pokoje wyposażone w  2 pojedyncze łóżka (możliwość złączenia) i dostawkę (rozkładany wygodny fotel, )  oraz  łazienki z prysznicem. W łazience są ręczniki. Pokoje zlokalizowane są na parterze oraz  I piętrze  - w budynku jest winda. Budynek jest przeznaczony tylko dla grup osób dorosłych.

 

Dodatkowymi atutami Ośrodka są:

  1. Wyśmienita domowa kuchnia
  2. Duża nowoczesna sala konferencyjno-bankietowa, wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny, z możliwością podzielenia na dwie mniejsze, niezależne. 
  3. Sala konferencyjna umożliwiające organizację szkoleń, spotkań, zajęć świetlicowych, zajęć terapeutycznych, eventów.
  4. Klimatyczny budynek tzw. Stodółka", który mieści salę kominkową i małą świetlicę.
  5. Rozległe tereny rekreacyjne, boiska sportowe: do piłki nożnej, siatkowej, koszykówki, miejsce na ognisko, grill oraz dostęp do jeziora.
  6. Wypożyczalnia rowerów turystycznych oraz  dwuosobowych kajaków.
  7. Na życzenie gości organizujemy dodatkowo usługi turystyczno-rekreacyjne (jazda konna, golf), zajęcia terapeutyczne i integracyjne.

 

Nasz obiekt to doskonała baza noclegowa również dla grup szkolnych. Ze względu na bardzo bliską odległość od Trójmiasta wiele grup turystycznych korzysta z naszej pomocy przy organizacji wycieczek do Gdańska, Sopotu czy Malborka. Oferujemy także pomoc w organizacji  imprez kulturalnych i sportowych (bilety wstępu, rezerwacje, transport).